');

Küçükçalık

Sağlık Hizmetleri 

Hakkımızda

        Küçükçalık Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. 1999 yılında bir aile şirketi olarak kurulumuş, 2004 yılına kadar günümüzde  ayaktan tedavi diye de adlandırılan poliklinik hizmeti vermiştir.
        2004 yılında Özal abc ilkyardım eğitim merkezi ile Konya'mızın Sağlık Bakanlığı onaylı ilk İLKYARDIM eğitim merkezini faaliyetlerimiz arasına aldık.  Halen ilkyardım eğitimi konusunda AB destekli projelerde ve ulusal firmalar nezlinde tercih edilen bir kaliteye sahip olmanın grurunu taşımaktayız

        2009 yılında İlkyardım merkezimizin aktif faaliyetleri sonucunda Sağlık Bakanlığımızdan  EĞİTİCİ EĞİTİMİ merkezi olma yetkisini alıp eğitmen yetiştirerek sektöre katkıda bulunma şansını yakalamıştır.

        Kurucumuz Dr. Adnan M KÜÇÜKÇALIK'ın 20 yıllık Ambulans, 112 ve acil tecrübesi sayesinde 2009 yılında bir Acil yardım ambulansı ile Konya Hava alanında sağlık hizmeti sunmaya başlayan firmamız,

        Halen 7 Acil yardım Ambulansı ile Konya ilinde hastalarımıza hizmet verirken, ayrıca 1 Ambulans ile  Kütahya Zafer hava alanının sağlık hizmeti tarafımızdan yürütülmektedir..

       2013 yılı itibari ile 6331 sayılı kanunun öngördüğü şekilde OSGB yetkimizi alarak iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde de faaliyet göstermekteyiz.

Misyonumuz

“Sevdikleriniz Emanetimiz” diyerek çıktığımız yolda hizmet verdiğimiz insanlara güven vermek, daha geniş kitlelere daha kaliteli hizmet sunmayı amaç edinen sektörün öncüsü bir rol üstlenmek.

Vizyonumuz

Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz sektörlerde lider konuma yükselmek.